Home

skóre hodinky intenzívny alpské lyžovanie levi 2018 nebezpečenstvo situácia argument

Petra Vlhová Levi 2 -

Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk -  správy - kultúra - šport
Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

Slalom žien, 2. kolo, Levi (Petra Vlhová) | Šport.sk

Petra Vlhová: Online prenos zo slalomu vo fínskom Levi | Športky.sk

Petra Vlhová sa už teší na úvodný slalom SP, v Levi sa predstavia dvaja  Slováci -
Petra Vlhová sa už teší na úvodný slalom SP, v Levi sa predstavia dvaja Slováci -

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2018, Petra Vlhová) | SPORTNET

Petra Vlhová skončila druhá v slalome v Levi 2018 | SPORTNET

ONLINE z lyžovania: Vlhová bojuje v prvom slalome sezóny

Petra Vlhová spoznala štartové číslo v 1. kole slalomu v Levi v nedeľu |  SPORTNET
Petra Vlhová spoznala štartové číslo v 1. kole slalomu v Levi v nedeľu | SPORTNET

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2017/2018 -

Rakúšanky v Levi sklamali. Je to neprijateľné, ozýva sa z ich tábora |  Flashscore.sk
Rakúšanky v Levi sklamali. Je to neprijateľné, ozýva sa z ich tábora | Flashscore.sk

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2018/2019 -

Petra Vlhová skončila aj v nedeľu tretia, v Levi dominovala Shiffrinová |  SPORTNET
Petra Vlhová skončila aj v nedeľu tretia, v Levi dominovala Shiffrinová | SPORTNET

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola slalomu v Levi | Športky.sk

Petra VLHOVÁ - Winner - Slalom (Run 2) - Levi FIN - 2021 - YouTube

ONLINE: Slalom žien - Levi, 2018/2019 (Petra Vlhová) | SPORTNET

V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú?  | SPORTNET
V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú? | SPORTNET

Rivalkám dýchala na chrbát. Vlhová bola po 1. kole v hre o pódium - Zimné  športy - Športweb
Rivalkám dýchala na chrbát. Vlhová bola po 1. kole v hre o pódium - Zimné športy - Športweb