Home

závora strelivo Zamotať sa finále krajského poháru zlín 2019 fotbal hlboký aktivácia kapitál

Nice Slovácko! Příběhy třech hrdinů, kteří zaveleli k senzačnímu obratu -  iDNES.cz
Nice Slovácko! Příběhy třech hrdinů, kteří zaveleli k senzačnímu obratu - iDNES.cz

Zlín vypadl z MOL Cupu s týmem z třetí ligy. Další prvoligisté nezaváhali |  iSport.cz
Zlín vypadl z MOL Cupu s týmem z třetí ligy. Další prvoligisté nezaváhali | iSport.cz

Memoriál Vlastislava Marečka – finále kategorie U16 vyhrála Slavia na  penalty | Soutěže | FOTBAL.CZ
Memoriál Vlastislava Marečka – finále kategorie U16 vyhrála Slavia na penalty | Soutěže | FOTBAL.CZ

MOL Cup
MOL Cup

Píšť ▻ Finále okresního poháru │ O pohár města Opavy │ #Hlucinsko.TV -  YouTube
Píšť ▻ Finále okresního poháru │ O pohár města Opavy │ #Hlucinsko.TV - YouTube

Fotbalisté Vyškova pomýšlí na postup do první ligy. V Líšni panují obavy -  iDNES.cz
Fotbalisté Vyškova pomýšlí na postup do první ligy. V Líšni panují obavy - iDNES.cz

Slavia ve čtvrtém kole Mol Cupu přivítá třetiligové Karlovy Vary. Sparta se  může utkat s Baníkem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia ve čtvrtém kole Mol Cupu přivítá třetiligové Karlovy Vary. Sparta se může utkat s Baníkem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sparta otočila skóre, porazila Liberec 2:1 a vyhrála MOL Cup 2019/2020 |  Soutěže | FOTBAL.CZ
Sparta otočila skóre, porazila Liberec 2:1 a vyhrála MOL Cup 2019/2020 | Soutěže | FOTBAL.CZ

Fotbalový Bůh nás potrestal, smutní sváteční střelec Motal - Zlínský deník

Krajská finále McDonald's Cupu startují | Náš fotbal | FOTBAL.CZ

Africkým králem je poprvé Senegal, finále s Egyptem rozhodly penalty -  iDNES.cz
Africkým králem je poprvé Senegal, finále s Egyptem rozhodly penalty - iDNES.cz

Obrovská motivace do budoucna, řekl po úspěšné premiéře gólman Borek -  iDNES.cz
Obrovská motivace do budoucna, řekl po úspěšné premiéře gólman Borek - iDNES.cz

Okresní výběr U12 národní finále - ZÁPAD | Litoměřice | Soutěže | FOTBAL.CZ

Na finálový turnaj Planeo Cupu v Uničově zavítá i David Rozehnal | Soutěže  | FOTBAL.CZ
Na finálový turnaj Planeo Cupu v Uničově zavítá i David Rozehnal | Soutěže | FOTBAL.CZ

ZHODNOCENÍ VÝBĚRU U12 OFS KLATOVY - CELOSTÁTNÍ FINÁLE 10.-11.6. 2019 V  PRAZE | Soutěže | FOTBAL.CZ
ZHODNOCENÍ VÝBĚRU U12 OFS KLATOVY - CELOSTÁTNÍ FINÁLE 10.-11.6. 2019 V PRAZE | Soutěže | FOTBAL.CZ

Podívejte se: Morkovice zvládly přestřelku, zahrají si finále krajského  poháru - Kroměřížský deník
Podívejte se: Morkovice zvládly přestřelku, zahrají si finále krajského poháru - Kroměřížský deník

Fotbalový pohár patří Zlínu. Ve finále zdolal Opavu a bude fandit United -  iDNES.cz
Fotbalový pohár patří Zlínu. Ve finále zdolal Opavu a bude fandit United - iDNES.cz

Vzpomínky ožívají: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z pohárů -  Zlínský deník
Vzpomínky ožívají: Fastav vyhrál Mol Cup a těší se na miliony z pohárů - Zlínský deník

Finále krajského poháru a boj o MOL Cup vyvrcholí v Postřelmově - Šumperský  a jesenický deník
Finále krajského poháru a boj o MOL Cup vyvrcholí v Postřelmově - Šumperský a jesenický deník

Zlínská venkovní muka. Dlouhá série brzo skončí, věří Procházka - iDNES.cz

Podívejte se: Pohár i medaile. Takto to vypadalo po finále Poháru Zlínského  KFS - Zlínský deník
Podívejte se: Pohár i medaile. Takto to vypadalo po finále Poháru Zlínského KFS - Zlínský deník