MUŽI A - Vzájomné zápasy Slovenska so Švédskom | Slovenský futbalový zväz

Ukrajina v predĺžení porazila Švédsko a v boji o semifinále vyzve Anglicko  - Správy RTVS
Ukrajina v predĺžení porazila Švédsko a v boji o semifinále vyzve Anglicko - Správy RTVS

Poľsko postúpilo na MS vo futbale 2022, v baráži zdolalo Švédsko | SPORTNET

EURO 2020 / 2021: Švédsko - Ukrajina 1:2 pp | Šport.sk

V 2. zápase E-skupiny Španielsko remizovalo so Švédskom 0:0

Göteborg výsledky, program zápasov, AIK Štokholm - IFK Göteborg naživo |  Futbal, Švédsko
Göteborg výsledky, program zápasov, AIK Štokholm - IFK Göteborg naživo | Futbal, Švédsko

ONLINE: Poľsko - Švédsko (baráž finále o MS vo futbale 2022) | SPORTNET

Liga národov: Španieli zdolali doma Česko 2:0, Gréci vyhrali skupinu

Vyhral lepší. Slováci padli so Švédmi, rozhodla penalta - Majstrovstvá  Európy vo futbale 2020 - Športweb
Vyhral lepší. Slováci padli so Švédmi, rozhodla penalta - Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Športweb

Pavol Šafranko - 🇸🇰 SLOVENSKO - ŠVÉDSKO 🇸🇪 UŽ DNES O 20:45! ⚽ Aký  tipujete výsledok? ⚽ #misiapolsko #PavolSafranko #U21 | Facebook
Pavol Šafranko - 🇸🇰 SLOVENSKO - ŠVÉDSKO 🇸🇪 UŽ DNES O 20:45! ⚽ Aký tipujete výsledok? ⚽ #misiapolsko #PavolSafranko #U21 | Facebook

švédsko - Aktuálne články | Športky.sk

Slováci s debaklom, Švédi vyhrali 6:0! Kozák: Bez duše a koncentrácie -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci s debaklom, Švédi vyhrali 6:0! Kozák: Bez duše a koncentrácie - Reprezentácia - Futbal - Športweb

EURO 2020: Švédsko - Ukrajina, online prenos z ME vo futbale | Športky.sk

MS vo futbale 2018: Anglicko zdolalo Švédsko 2:0 | SPORTNET

podstavec Machu Picchu kalamita svedsko slovensko futbal tv Koza vietor do  teraz
podstavec Machu Picchu kalamita svedsko slovensko futbal tv Koza vietor do teraz

Analýza zápasu Holandsko – Švédsko: Zrodí sa v súboji popredných tímov  deľba bodov?
Analýza zápasu Holandsko – Švédsko: Zrodí sa v súboji popredných tímov deľba bodov?

ME vo futbale 2020: Švédsko zdolalo Poľsko, Forsberg a Lewandowski strelili  po dva góly (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Švédsko zdolalo Poľsko, Forsberg a Lewandowski strelili po dva góly (foto) - SITA.sk

Sexškandál v Švédsku. Majsterku Európy obťažovali hviezdy Tre Kronor -  Ostatné - Futbal - Športweb
Sexškandál v Švédsku. Majsterku Európy obťažovali hviezdy Tre Kronor - Ostatné - Futbal - Športweb

Švédsko vyhralo nad Francúzskom 2:0, Francúzi postupujú z 2. miesta

Švédsko vylúči z reprezentácie futbalistov, ktorí prestúpia do ruskej ligy  | SPORTNET
Švédsko vylúči z reprezentácie futbalistov, ktorí prestúpia do ruskej ligy | SPORTNET

VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo  cestu za postupom | Športky.sk
VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo cestu za postupom | Športky.sk

VIDEO Trpké sklamanie pre Česko: Favoritovi v Švédsku vzdorovalo, ale sen o  MS sa rozplynul | Športky.sk
VIDEO Trpké sklamanie pre Česko: Favoritovi v Švédsku vzdorovalo, ale sen o MS sa rozplynul | Športky.sk