Mladí Slováci uzavrú rok v Španielsku. Ďalšie straty si nemôžu príliš  dovoliť - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Mladí Slováci uzavrú rok v Španielsku. Ďalšie straty si nemôžu príliš dovoliť - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal Španielsko – športové správy z Primera Division | Športky.sk

Španielsko spolu s Portugalskom zorganizovať MS 2030 vo futbale | Šport7.sk

Futbal v Španielsku sa dohrá - Týždenník KOMENT

Toto nie je futbal! Španieli si pripomenuli Žilinu, za prehru vraj mohla  vysoká tráva i špinavosti - Ostatné - Futbal - Športweb
Toto nie je futbal! Španieli si pripomenuli Žilinu, za prehru vraj mohla vysoká tráva i špinavosti - Ostatné - Futbal - Športweb

Mallorka je prvý tunelový klub v Španielsku. Aj s Valjentom vyobrazeným na  tričkách
Mallorka je prvý tunelový klub v Španielsku. Aj s Valjentom vyobrazeným na tričkách

ME 2012: Španielsko vo finále deklasovalo Taliansko 4:0

Futbal v Španielsku dostáva pomaly zelenú: Tento dátum poteší fanúšikov

V Španielsku budú musieť diváci nosiť rúška a zmerajú im teplotu

Nominácia Španielska na MS vo futbale 2018

Španielske národné futbalové mužstvo – Wikipédia

Futbal: pred zápasom Slovensko - Španielsko - Šport - Rádio Slovensko

Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME  vo futbale prišiel po 17 rokoch - SITA.sk
Slováci sa proti Španielsku zapísali do histórie, päťgólový debakel na ME vo futbale prišiel po 17 rokoch - SITA.sk

Slovensko - Španielsko U21 futbal dnes: kvalifikácia, výsledok | BetArena.sk

MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu  na bránku premenili na gól - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu na bránku premenili na gól - SITA.sk

V Španielsku sa už budú môcť zaplniť štadióny na sto percent kapacity

Slováci mali španielsku školu. Tréner Kentoš: V druhom polčase už mali z  nás väčší rešpekt
Slováci mali španielsku školu. Tréner Kentoš: V druhom polčase už mali z nás väčší rešpekt

ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so  šampionátom - Správy RTVS
ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so šampionátom - Správy RTVS

Španielsko - Nemecko [27.11.] » MS 2022 priamy prenos, analýza | BetArena.sk

Španielsko Futbal liga - Šport je život

ME vo futbale 2020 (semifinále): Taliansko vyradilo Španielsko, rozhodol  penaltový rozstrel (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020 (semifinále): Taliansko vyradilo Španielsko, rozhodol penaltový rozstrel (foto) - SITA.sk

Španielske futbalistky dnes vyhrali ME do 19 rokov 2022 v Ostrave | SPORTNET

V Prahe boli pár sekúnd od senzácie. Česi mali na lopate giganta - Ostatné  - Futbal - Športweb
V Prahe boli pár sekúnd od senzácie. Česi mali na lopate giganta - Ostatné - Futbal - Športweb

Štart La Ligy na spadnutie: Futbal v Španielsku ožije zvučným derby | Nový  Čas
Štart La Ligy na spadnutie: Futbal v Španielsku ožije zvučným derby | Nový Čas