Home

lesklý vnútri slabosť futbal zupcany potvrdenie stratil som sa sťažujem sa

Telovýchovná jednota TJ Nemcovce - TJ Družstevník Župčany 2:1 (0:0) 2.  polčas - YouTube
Telovýchovná jednota TJ Nemcovce - TJ Družstevník Župčany 2:1 (0:0) 2. polčas - YouTube

Farské derby futbalovej V. ligy šarišskej Župčany - Malý Šariš -  fotogaléria - presov.korzar.sme.sk - Korzár SME
Farské derby futbalovej V. ligy šarišskej Župčany - Malý Šariš - fotogaléria - presov.korzar.sme.sk - Korzár SME

Futbalová exotika v štvrtej lige. Dedinský tím ťahajú Japonci | SPORTNET

TJ SOKOL ĽUBOTICE _ FC ŽUPČANY 1:0 /0:0) | 30.09.2021 ZOSTRIH ZO ZÁPASU  IV.liga Sever VsFZ, 10.kolo, TJ Sokol Ľubotice, súťažný ročník 2021/22 TJ  SOKOL ĽUBOTICE - FC ŽUPČANY 1:0 (0:0) gól:...
TJ SOKOL ĽUBOTICE _ FC ŽUPČANY 1:0 /0:0) | 30.09.2021 ZOSTRIH ZO ZÁPASU IV.liga Sever VsFZ, 10.kolo, TJ Sokol Ľubotice, súťažný ročník 2021/22 TJ SOKOL ĽUBOTICE - FC ŽUPČANY 1:0 (0:0) gól:...

Futbal, Župčany - oma.sk

FK Demjata - YouTube

Víťazný gól strelili v oslabení | Kežmarský šport

FK Nižný Hrušov - Opäť ďalší gól 🙈😢 70' TJ Župčany - FK... | Facebook

S výhrou opäť iba Dlhá Lúka, víťazný gól strelil v samom závere P. Jurčišin  | Šport | Články | AHOJ.TV
S výhrou opäť iba Dlhá Lúka, víťazný gól strelil v samom závere P. Jurčišin | Šport | Články | AHOJ.TV