Home

sprostota odporúča hlboký minuty vo futbale meď drastický Predictor

Futbal: Skalica bod zo Žiliny nepriviezla, rozhodol o tom vlastný gól z 88.  minúty
Futbal: Skalica bod zo Žiliny nepriviezla, rozhodol o tom vlastný gól z 88. minúty

1. FC Kolín remizoval so Stuttgartom, Duda hral od 17. minúty

Bizarný vlastný gól: Finálové nádeje zakopal kuriózny moment z poslednej  minúty | Športový Čas
Bizarný vlastný gól: Finálové nádeje zakopal kuriózny moment z poslednej minúty | Športový Čas

MS vo futbale 2022 v Katare: Chorvátsko zdolalo Kanadu 4:1 a vedie  F-skupinu | InfoZona.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Chorvátsko zdolalo Kanadu 4:1 a vedie F-skupinu | InfoZona.sk

ONLINE z MS vo futbale 2022 – B skupina: Wales - Irán

Toto VIDEO volajú "Najlepšie 2 minúty histórie futbalu". Keď ho uvidíte,  pochopíte prečo! | SportovyMagazin.sk
Toto VIDEO volajú "Najlepšie 2 minúty histórie futbalu". Keď ho uvidíte, pochopíte prečo! | SportovyMagazin.sk

Slovan v Európe nekončí, rozhodli dve bizarné minúty. Weiss: Keby dali gól,  už tu nie som
Slovan v Európe nekončí, rozhodli dve bizarné minúty. Weiss: Keby dali gól, už tu nie som

Dĺžka zápasu podľa pravidiel futbali | fanshop.futbalsfz.sk

Všetko o futbale | MASTERSPORT.SK

MS vo futbale 2022: Prečo rozhodcovia v Katare nadstavujú toľko veľa minút?  | SPORTNET
MS vo futbale 2022: Prečo rozhodcovia v Katare nadstavujú toľko veľa minút? | SPORTNET

MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Wales – Irán padli góly v 98. a 101.  minúte - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: V zápase Wales – Irán padli góly v 98. a 101. minúte - SITA.sk

Futbalový svet - Kyle Walker 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 dnes v zápase proti Atalante od  87. minúty v bráne 🙌 #kylewalker #mancity #manchestercity #goalkeeper  #uefa #championsleague | Facebook
Futbalový svet - Kyle Walker 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 dnes v zápase proti Atalante od 87. minúty v bráne 🙌 #kylewalker #mancity #manchestercity #goalkeeper #uefa #championsleague | Facebook

EKL: Vyše dvadsať minút nadstaveného času. Zápas Slavie Prahy v Rumunsku  prerušil kolaps fanúšika | TVNOVINY.sk
EKL: Vyše dvadsať minút nadstaveného času. Zápas Slavie Prahy v Rumunsku prerušil kolaps fanúšika | TVNOVINY.sk

Futbal nad zákaz vychádzania. Len 150 minút pred začiatkom zrušeného zápasu  povolili štart
Futbal nad zákaz vychádzania. Len 150 minút pred začiatkom zrušeného zápasu povolili štart

MS VO FUTBALE 2022 Strhujúca dráma až do 100. minúty: Bale odvrátil  črtajúcu sa prehru Walesu! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Strhujúca dráma až do 100. minúty: Bale odvrátil črtajúcu sa prehru Walesu! | Športky.sk

MS VO FUTBALE 2022 Fantastický zvrat za osem minút! Japonci senzačne  zdolali Nemcov | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Fantastický zvrat za osem minút! Japonci senzačne zdolali Nemcov | Športky.sk

Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal:  Senegal upokojil až gól z 84. minúty - fotografia 15/19 | Sportky
Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal: Senegal upokojil až gól z 84. minúty - fotografia 15/19 | Sportky

MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal: Senegal upokojil až  gól z 84. minúty | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katar ukázal, že vie hrať futbal: Senegal upokojil až gól z 84. minúty | Športky.sk

Zabudnite na 90 minút! Prečo sa hrajú na šampionáte zápasy tak dlho? |  Športový Čas
Zabudnite na 90 minút! Prečo sa hrajú na šampionáte zápasy tak dlho? | Športový Čas

Slovenské kluby sa predviedli. Slovan otočil zápas za tri minúty - Fortuna  liga - Futbal - Športweb
Slovenské kluby sa predviedli. Slovan otočil zápas za tri minúty - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Futbal: Skalica gólom Baumgartnera z 90. minúty remizovala s Dunajskou  Stredou 1:1 - Záhorák
Futbal: Skalica gólom Baumgartnera z 90. minúty remizovala s Dunajskou Stredou 1:1 - Záhorák