Home

okolité ctižiadostivý víťaz slovenská reprezentácia vo futbale góly Celzia spása paralyzovať

futbalová reprezentácia - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej  reprezentácie Slovenska do 21 rokov!
Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie Slovenska do 21 rokov!

Slovenská futbalová reprezentácia prehrala s Bosnou 1:2

Prípravný zápas futbalovej reprezentácie do 19 rokov: Nitriansky odchovanec  strelil Turecku dva góly!
Prípravný zápas futbalovej reprezentácie do 19 rokov: Nitriansky odchovanec strelil Turecku dva góly!

Slovenská reprezentácia vyhrala v Severnom Írsku. Postupuje na futbalové  Euro | | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť
Slovenská reprezentácia vyhrala v Severnom Írsku. Postupuje na futbalové Euro | | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku  vlastným gólom Škriniara (foto) - SITA.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku vlastným gólom Škriniara (foto) - SITA.sk

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal : Slovensko - Čierna Hora / Hlasy po zápase | Šport.sk

Na gól Bieloruska sme našli odpoveď: Devätnástka vstúpila do kvalifikácie  ME remízou | Športky.sk
Na gól Bieloruska sme našli odpoveď: Devätnástka vstúpila do kvalifikácie ME remízou | Športky.sk

výtok posledná Kolízny kurz slovenska reprezentacia futbal do 21 rokov  zámerný čokoláda mačka
výtok posledná Kolízny kurz slovenska reprezentacia futbal do 21 rokov zámerný čokoláda mačka

Slovenská futbalová reprezentácia - YouTube

UEFA si 100 dní pred štartom EURO 2020 posvietila na Slovensko | SPORTNET

Slovenská futbalová reprezentácia | Bratislava

Slovenskí futbalisti viedli v Podgorici o dva góly, domáci v nadstavenom  čase vyrovnali z penalty - SITA.sk
Slovenskí futbalisti viedli v Podgorici o dva góly, domáci v nadstavenom čase vyrovnali z penalty - SITA.sk

Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia dievčat do 17 rokov  remizovala v odvete s rovesníčkami zo Slovinska 1:1. Gól Sloveniek strelila  Tereza Mrocková🤗⚽🇸🇰️ Ženský futbal na Slovensku | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia dievčat do 17 rokov remizovala v odvete s rovesníčkami zo Slovinska 1:1. Gól Sloveniek strelila Tereza Mrocková🤗⚽🇸🇰️ Ženský futbal na Slovensku | Facebook

Slovenské národné futbalové mužstvo – Wikipédia

Momenty slovenskej futbalovej reprezentácie v roku 2019

Štyri góly slovenskej „21“ v gréckej sieti spríjemnili trénerovi Guľovi  návrat do Žiliny - SITA.sk
Štyri góly slovenskej „21“ v gréckej sieti spríjemnili trénerovi Guľovi návrat do Žiliny - SITA.sk

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

Slovenská reprezentácia sa nachádza na historickej križovatke

Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase prehráva slovenská reprezentácia  v Prahe s domácim Českom 0:1. Gól strelil v 32. minúte Patrik Schick.  Slovensko, do toho! #slovenskisokoli | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase prehráva slovenská reprezentácia v Prahe s domácim Českom 0:1. Gól strelil v 32. minúte Patrik Schick. Slovensko, do toho! #slovenskisokoli | Facebook

Vstupenky a zájazdy na zápasy Slovenskej reprezentácie | FutbalTour.sk

Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov: Slovensko dnes remizovalo s Holandskom  | SPORTNET
Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov: Slovensko dnes remizovalo s Holandskom | SPORTNET

Futbal reprezentácia: Slovensko ME 2016 (Euro). Profily hráčov | SPORTNET

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Vybavené! Slováci sú v piatom koši, poslali ich tam Bulhari - Reprezentácia  - Futbal - Športweb
Vybavené! Slováci sú v piatom koši, poslali ich tam Bulhari - Reprezentácia - Futbal - Športweb