Home

skutočný Hosťujúci starí rodičia dieťa slovensko tecovane goly peňažný tajne dôverný

Slováci nestačili na Švédov, prehrali sme o dva góly | TVNOVINY.sk

Slovensko zdolalo Kazachstan. Za päť minút strelilo tri góly, blysol sa aj  Slafkovský | TA3
Slovensko zdolalo Kazachstan. Za päť minút strelilo tri góly, blysol sa aj Slafkovský | TA3

VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo  cestu za postupom | Športky.sk
VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo cestu za postupom | Športky.sk

Slováci umlčali sebavedomých Maďarov: Spasiteľom sokolov hráč Fortuna liga

Dvadsaťjednotka bojovala proti Španielsku do úplného záveru

Lekár skóroval, nestačilo to, obrat režíroval Lačný. Druhý gól som nedal  ja, vravel | SPORTNET
Lekár skóroval, nestačilo to, obrat režíroval Lačný. Druhý gól som nedal ja, vravel | SPORTNET

Rozhodca poškodil Slovákov, nepostúpili na majstrovstvá Európy | SPORTNET

Slovan doma podľahol Jekaterinburgu, nepomohli mu ani dva góly Lampera |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Slovan doma podľahol Jekaterinburgu, nepomohli mu ani dva góly Lampera | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

USA zdolali Slovensko v semifinále MS v hokeji do 18 rokov 2023 | SPORTNET

Slováci nastrieľali Britom sedem gólov a zvíťazili druhýkrát v sérii |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Slováci nastrieľali Britom sedem gólov a zvíťazili druhýkrát v sérii | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Kompaktná obrana Hancka a jeho spoluhráčov, Manchester United si dal dva  vlastné góly! | Športky.sk
Kompaktná obrana Hancka a jeho spoluhráčov, Manchester United si dal dva vlastné góly! | Športky.sk

MS 18: Slováci prehrali v semifinále s USA 1:7, rekord Dvorského (hlasy) |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
MS 18: Slováci prehrali v semifinále s USA 1:7, rekord Dvorského (hlasy) | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Španielsko zdolalo Slovensko - kvalifikácia ME vo futbale do 21 rokov 2023  | SPORTNET
Španielsko zdolalo Slovensko - kvalifikácia ME vo futbale do 21 rokov 2023 | SPORTNET

Češi na úvod hokejového MS i přes vlastní gól porazili Slovensko 3:2 |  EuroZprávy.cz
Češi na úvod hokejového MS i přes vlastní gól porazili Slovensko 3:2 | EuroZprávy.cz

Slovensko : Ukrajina - ONLINE (Liga národov 2018/2019) | SPORTNET

VIDEO Perfektný vstup do EURO: Slovensko vygumovalo Lewandowského a  vyhralo! | Športky.sk
VIDEO Perfektný vstup do EURO: Slovensko vygumovalo Lewandowského a vyhralo! | Športky.sk

Hokejisti podľahli Nemecku 1:2 napriek streleckej prevahe

Slovensko dnes zdolalo Poľsko na EURO 2020 / 2021 (výsledok) | SPORTNET

Derby o trofej je blízko. Slovan to však v odvete nemal ľahké - Ostatné -  Futbal - Športweb
Derby o trofej je blízko. Slovan to však v odvete nemal ľahké - Ostatné - Futbal - Športweb

Manchester United si strelil dva vlastné a so Sevillou remizoval 2:2

1/2-FINÁLE PLAY-OFF: Košice konečne dobyli Prievidzu, Lučenec vykročil  víťazne proti Pinerole | SPORTNET
1/2-FINÁLE PLAY-OFF: Košice konečne dobyli Prievidzu, Lučenec vykročil víťazne proti Pinerole | SPORTNET

Slovensko : Švédsko - online prenos - hokej - EHC 2018 | SPORTNET

Skvelý výsledok na úvod ME. Slováci zdolali Poľsko - Majstrovstvá Európy vo  futbale 2020 - Športweb
Skvelý výsledok na úvod ME. Slováci zdolali Poľsko - Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 - Športweb

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko (EURO 2020 - ME futbal) | SPORTNET