Home

väzba brada Comorama svetový pohár 2017 obrovský slalom žien experimentálne popis banka

Vlhová: TOHTO sa už neviem dočkať! | Huste.tv | Najnovšie športové správy

LIVE : Petra Vlhová dnes - 2 kolo obrovský slalom / Semmering | Šport.sk

Zjazd a Super G St Moritz 2023 ▶️ výsledky, Vlhová, live prenos

Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel -  YouTube
Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel - YouTube

Zauchensee 2022 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní - program a výsledky | BetArena.sk

Petra Vlhová - Svetový pohár: V Leinzi sa pôjde slalom a obrovský slalom |  Šport.sk
Petra Vlhová - Svetový pohár: V Leinzi sa pôjde slalom a obrovský slalom | Šport.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

ONLINE Obrovský slalom žien - Killington 2017 (2. kolo) | SPORTNET

Svetový pohár ide do finále. Petra Vlhová ešte má o čo bojovať

Petra Vlhová išla 1. kolo obrovského slalomu v rakúskom Semmeringu (streda)  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo obrovského slalomu v rakúskom Semmeringu (streda) | SPORTNET

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Tím Vlhovej priznal, že na pretekoch nebola úplne fit. Pini: Nemusíme to  skrývať | Flashscore.sk
Tím Vlhovej priznal, že na pretekoch nebola úplne fit. Pini: Nemusíme to skrývať | Flashscore.sk

akadémie darebák prispôsobený alpské lyžovanie svetový pohár 2018  Informovať blokovanie modla
akadémie darebák prispôsobený alpské lyžovanie svetový pohár 2018 Informovať blokovanie modla

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Kranjska Gora (1. kolo, výsledky)  | SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Kranjska Gora (1. kolo, výsledky) | SPORTNET

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Vlhová si na štart sezóny musí počkať, obrovský slalom žien v Söldene sa  zrušil | Flashscore.sk
Vlhová si na štart sezóny musí počkať, obrovský slalom žien v Söldene sa zrušil | Flashscore.sk

Slalom aj obrovský slalom žien v Lienzi prešiel kontrolou, Vlhovú však  fanúšikovia naživo neuvidia - SITA.sk
Slalom aj obrovský slalom žien v Lienzi prešiel kontrolou, Vlhovú však fanúšikovia naživo neuvidia - SITA.sk

Vlhová mala pódiové priečky na dohľad. Bojovala aj so svetlom - Zimné  športy - Športweb
Vlhová mala pódiové priečky na dohľad. Bojovala aj so svetlom - Zimné športy - Športweb

ONLINE z obrovského slalomu v Are: Vlhová ide znova do akcie

ONLINE: Obrovský slalom žien - Kranjska Gora, 2.kolo | SPORTNET