Fortuna liga: ŠK Slovan Bratislava nezdolal oslabený DAC (19. kolo) | SPORTNET

Otec autoškoly na Slovensku Vojtech Kružliak: Učil som aj jazdu na tanku! |  Nový Čas
Otec autoškoly na Slovensku Vojtech Kružliak: Učil som aj jazdu na tanku! | Nový Čas

Dominik Kružliak pred odvetou EL: Vieme, ako prejsť cez Cracoviu

Imrich Kružliak o slovenských dejinách, kultúre a budúcnosti |  Konzervatívny denník
Imrich Kružliak o slovenských dejinách, kultúre a budúcnosti | Konzervatívny denník

Dominik Kružliak: Verím v silu mužstva » DAC 1904

Dominik Kružliak: Verím v silu mužstva | Dunajskostredský

Skóroval proti svojim, ale v lige im drží palce. Kružliak prispel k postupu  DAC | SPORTNET
Skóroval proti svojim, ale v lige im drží palce. Kružliak prispel k postupu DAC | SPORTNET

Galéria k článku: Infarktový záver duelu medzi DAC a Spartakom priniesol  remízu: Som veľmi sklamaný, taký je futbal - fotografia 2/7 | Sportky
Galéria k článku: Infarktový záver duelu medzi DAC a Spartakom priniesol remízu: Som veľmi sklamaný, taký je futbal - fotografia 2/7 | Sportky

Dominik Kružliak: Bola to výborná jeseň » DAC 1904

Rozhodca Ivan Kružliak: Francúzi si finále zaslúžili viac

Za Imrichom Kružliakom - Kniha - Kultúra - Pravda

Jeden z nejlepších světových rozhodčích přijede do Rychnova, Ivan Kružliak  bude školit okresní sudí | Rozhodčí | FOTBAL.CZ
Jeden z nejlepších světových rozhodčích přijede do Rychnova, Ivan Kružliak bude školit okresní sudí | Rozhodčí | FOTBAL.CZ

DAC verí v obrat, Kružliak: Silu a kvalitu na postup máme

AS Trenčín - 70' | GÓÓÓÓÓL Po dvoch inkasovaných góloch v druhom polčase  nás vracia do vedenia Hamza Čatakovič. ⬜🟥 3-2 🟨🟦 #TREDAC #gol #nasaliga  #fortunaliga #astrencin | Facebook
AS Trenčín - 70' | GÓÓÓÓÓL Po dvoch inkasovaných góloch v druhom polčase nás vracia do vedenia Hamza Čatakovič. ⬜🟥 3-2 🟨🟦 #TREDAC #gol #nasaliga #fortunaliga #astrencin | Facebook

Rozhodca Kružliak pyká za chyby: Pozrite, aký trest vyfasoval arbiter s  licenciou FIFA | Nový Čas
Rozhodca Kružliak pyká za chyby: Pozrite, aký trest vyfasoval arbiter s licenciou FIFA | Nový Čas

Dominik Kružliak: Taký zápas som ešte nezažil | Dunajskostredský

120 MINÚT S HUDBOU NÁŠHO HOSŤA: JÁN KRUŽLIAK ML. - New Model Radio